معرفی ب‌ام‌و X7 دارک شادو ادیشن ۲۰۲۱، حرکت در تاریکی + قیمت

02:3137۰

تاریخ انتشار:

ب‌ام‌و X7 دارک شادو ادیشن ۲۰۲۱ برای مشتریانی که خواهان یک کراس اوور بزرگ، لوکس و خاص هستند تدارک دیده شده است. البته خریداران باید سرعت عمل داشته باشند زیرا تنها ۷۵ دستگاه از این خودرو برای آمریکا و در کل ۶۰۰ دستگاه برای بازارهای جهانی تولید خواهد شد.

شادو ادیشن با رنگ سفارشی خاکستری آرکتیک فروزن عرضه می‌شود که رنگ خاکستری تیره با طرح مات است. همین تریم شادو لاین شامل قطعات مشکی براق است که در دستگیره درب‌ها، ستون‌های B و C، آینه‌های جانبی، ریل‌های سقف، جلوپنجره کلیوی شکل و… بکار رفته است. خروجی‌های اگزوز نیز دارای نوارهای کرومی تیره هستند. این کراس اوور از رینگ‌های ۲۲ اینچی جدید هم سود برده است.

داخل کابین نیز به پوشش چرم مرینو با ترکیب دو رنگ مزین شده است. پوشش سقف X7 دارک شادو ادیشن از نوع آلکانترا بوده و همین رنگ روی چرم ناپا در داشبورد، پانل درب‌ها و استراحت گاه دست‌ها دیده می‌شود. بخش پایینی داشبورد و صندلی‌های عقب نیز دارای چرم مشکی مرینو هستند. به این موارد باید تریم پیانو بلک در بخش پایینی کنسول مرکزی را نیز اضافه کرد.

به‌طورکلی پکیج‌های سفارشی X7 به‌صورت استاندارد در این خودرو دیده می‌شوند. پکیج دستیار راننده حرفه‌ای، پکیج آب‌وهوای سرد، پکیج صندلی‌های لوکس و پکیج اجرایی جزو پکیج‌های استاندارد این خودروی تولید محدود هستند.

تنها آپشن X7 دارک شادو ادیشن انتخاب دو صندلی کاپیتانی برای ردیف دوم می‌باشد.

این خودرو بر پایه X7 M50i شکل گرفته و به پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری N63 توئین توربوی ب‌ام‌و با قدرت ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متر مجهز است. پیشرانه یاد شده با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک هم