تیونینگ قابل‌توجه هیوندای سانتافه با قطعات N پرفورمنس

02:0039۰

تاریخ انتشار:

یک حرف برای هیوندای به معنی دنیای جدیدی از به‌روزرسانی‌های طراحی است: N! نسخه‌های پرفورمنس محصولات این برند کره‌ای همچون ولوستر با پسوند N عرضه می‌شوند و مدل‌هایی که به‌ ظاهر اسپورت اکتفا کرده‌اند پسوند N Line را یدک می‌کشند که از آن جمله می‌توان به الانترا N Line اشاره کرد؛ اما افرادی که پیش از این مالک یک هیوندای بوده و می‌خواهند خودروی خود را به سطح N برسانند می‌توانند قطعات N پرفورمنس هیوندای را انتخاب کنند.

محصولات کنونی‌ای که می‌توان قطعات N پرفورمنس را برایشان انتخاب کرد عبارت‌اند از i30 و ولوستر. البته به نظر می‌رسد هیوندای قطعات N پرفورمنس را برای کراس اوور نونوار شده خود یعنی سانتافه هم عرضه کرده است.
برخی خبرگزاری‌های کره‌ای می‌گویند قطعات N پرفورمنس حداقل در مقطع کنونی مختص بازار کره جنوبی هستند.

در آغاز باید گفت پکیج ظاهری این خودرو شامل سپر جلو و عقب گیرا، اسپویلر عقب، رینگ‌های ۲۱ اینچی منحصربه‌فرد، ترمزهای N پرفورمنس، دیفیوزر کربنی، پوشش کربنی آینه‌بغل‌ها، پله‌های جانبی و جلوپنجره N پرفورمنس است.
داخل کابین هم تغییراتی رخ داده و می‌توانیم صندلی‌های اسپورت N با بالشتک‌های بیشتر و عناصر آلکانترا و فیبر کربن را مشاهده کنیم.

فعلاً خبری از عرضه این قطعات برای سانتافه در بازارهای جهانی منتشر نشده اما اگر این‌گونه شود خریداران و مالکان سانتافه آپشن فوق‌العاده‌ای را در اختیار خواهند داشت.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=12648