فروش رنو مگان به روز رسانی شده از ماه آگوست آغاز می شود + قیمت

01:1723۰

تاریخ انتشار:

فروش رنو مگان از ماه آگوست و با قیمت ۲۱ هزار پوند آغاز خواهد شد.

این مدل ارتقا یافته با دو تریم مختلف و با دو نوع موتور بنزینی و دیزلی عرضه خواهد شد. همچنین یک موتور هیبرید لاگین که با هر بار شارژ، ۵۰ مایل را طی می کند.

با شروع رزرو این خودرو، مگان هاچبک با تریم اولیه و موتور ۱٫۳ لیتر و توان ۱۴۰ اسب بخار با قیمت ۲۰ هزار و ۷۴۰ پوند عرضه خواهد شد.

نمایشگر به کار رفته در این خودرو دارای سیستم اتو اندروید و اپل کارپلی و دوربین دنده عقب است. سنسور پارک جلو و عقب، چراغ ها و مه شکن های اتوماتیک، استارت بدون کلید، تکنولوژی دستیار راننده از دیگر ویژگی های این خودرو هستند.

با پرداخت هزینه بیشتر، می توانید خودروی کارآمدتری خریداری کنید که هزینه آن از ۲۲ هزار و ۷۰۰ پوند شروع می شود. چرخ های آلیاژی ۱۷ اینچ، سپرهای اسپرت تر و روکش مشکی با دوخت قرمز از ویژگی های این مدل است. یک نمایشگر راننده ۱۰ اینچ به علاوه نمایشگر لمسی ۹٫۳ اینچ در این خودرو مشاهده می شوند.

هر دو مدل دارای موتور بنزینی ۱٫۳ لیتری اند که توان ۱۳۸ اسب بخار تولید می کند و نیرو را از طریق جعبه دنده دستی شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می کند. البته خریداران می توانند جعبه دنده اتوماتیک هفت سرعته یا موتور دیزلی سفارش دهند.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=12633