نتایج قرعه کشی سایپا (یکشنبه ۵ مرداد) +اسامی برندگان شاهین ساینا کوئیک

04:0016084۰

تاریخ انتشار:

قرعه کشی سایپا مرداد انجام شد. نتایج قرعه کشی جدید سایپا ساینا کوئیک شاهین به زودی اعلام می شود و اسامی برندگان قرعه کشی سایپا از طریق همین سایت اعلام می شود. نتایج قرعه کشی سایپا بر اساس کدملی نیز اعلام می شود.

در طرح پیش فروش سایپا سه خودروی ساینا کوئیک و شاهین در سبد عرضه قرار داشتند و اسامی برندگان خودروهای ساینا شاهین و کوئیک به تفکیک در خبر زیر آورده می شود.

طرح فروش اینترنتی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹ شروع شد و متقاضیان ۴ روز فرصت داشتند تا با مراجعه به پرتال اینترنتی شرکت سایپا نسبت به خرید خودرو اقدام کنند. در ادامه جزئیات بیشتر از طرح جدید فروش اینترنتی سایپا را را بخوانید.

سایپا در طرح فروش جدید خود، مشارکت در تولید را برای عرضه محصولاتش در نظر گرفته است. در بخشنامه فروش سایپا سود مشارکت ۶ و ۶٫۵ درصدی ذکر شده و همچنین سود انصراف ۳ و ۳٫۵ درصد تعیین گردیده است.

قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۰ صبح دیروز (شنبه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی و اصحاب رسانه، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم ۱۲ هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و ۶ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آن‌ها شوند.

 

نتایج قرعه کشی طرح پیش فروش سایپا شاهین ساینا کوئیک

 برای دیدن نتایج قرعه کشی سایپا اینجا کلیک کنید.

نتایج قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا امروز ظهر اعلام می‌شود

 

اسامی منتخب برای ثبت نام نهایی سه محصول عرضه شده در طرح طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه اعلام خواهد شد.

گفتنی است، در طرح جدید عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک اس و ساینا اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

بنابر آمار‌های اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی که در طرح مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۴۳ هزار و ۵۲۰ نفر محصول شاهین، ۴۹ هزار و ۴۷۴ نفر محصول کوییک. اس و ۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر محصول ساینا اس را انتخاب کرده اند.

 

نوع خودرو تعداد متقاضیان تعداد ظر