معرفی هوندا آکورد مدل 2021

معرفی هوندا آکورد مدل ۲۰۲۱

02:1128۰

تاریخ انتشار:

 هوندا آکورد به روز شده مدل ۲۰۲۱ وارد بازار می شود تا ارتقای متفاوت و عمده ای به این خودروی سدان بدهد.

فروش آن از امروز آغاز می شود. به روزرسانی های ظاهری همه در قسمت جلوی خودرو اند. در حال حاضر جلوپنجره گسترده تر شده است و فاشیای تحتانی دریچه های کوچکتری برای چراغ های مه شکن دارد. این شرکت هدلایت های LED را برای پرتاب نور دورتر هنگام استفاده از پرتوهای پایین بهبود می بخشد. مروارید خاکستری، رنگ بدنه جدیدی است که در تریم های اسپرت، نسخه ویژه اسپرت و تورینگ موجود است.

هوندا آکورد مدل 2021
هوندا آکورد مدل 2021

در داخل، صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی هشت اینچی اکنون برای همه مدل ها استاندارد است و هر تریم مجهز به اپل کارپلی و اندروید اتو است. با یک تغییر کوچک در طرح، پورت های USB جلویی اکنون در پایه کنسول مرکزی قرار دارند. در حال حاضر نیز دو درگاه USB برای مسافران در عقب وجود دارد.

پیشرانه ها از مدل قبلی منتقل می شوند، اما در نحوه رانندگی تغییراتی ایجاد می شود. هر دو موتور توربوشارژ و هیبریدی دارای نرم افزار مدیریت موتور هستند. برای بهبود ایمنی، کروز کنترل تطبیقی نرم تری دارد و سیستم کمکی برای کنترل خطوط نیز در فرمان است.

هوندا آکورد مدل 2021

هوندا آکورد مدل 2021

آکورد اسپرت نسخه ویژه جایگزین تریم EX 1.5T می شود. این تریم به طور استاندارد با روکش چرمی، صندلی های جلو گرم شونده، قابلیت تنظیم الکتریکی ۱۲ طرفه برای صندلی راننده و روشن شدن موتور از راه دور ارائه می شود. نیرو از طریق موتور چهار سیلندر ۱٫۵ لیتری توربو با قدرت ۱۹۲ اسب بخار (۱۴۳ کیلووات) و ۱۹۲ پوند فوت (۲۶۰ نیوتن متر) گشاتور تأمین می شود که از طریق جعبه دنده CVT منتقل می شود.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=17237

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند