معرفی سیویک تایپ آر جدید

معرفی سیویک تایپ آر جدید

02:1237۰

به تازگی تصاویری منتشر شده که جزئیات مربوط به مدل جدید سیویک تایپ آر کمپانی هوندا را نشان می دهد. این برند اسپرت از سال ۱۹۷۲ روی خط تولید قرار دارد و در کلاس های متفاوت بدنه تولید شده اما نسخه هاچ بک همواره بیشتر مورد توجه بوده است.

معرفی سیویک تایپ آر جدید

لوگوی تایپ آر روی بدنه این محصول هوندا شامل جزئیاتی مانند بامپر(سپر) اسپرت با جزئیات چشمگیر بویژه ورودی های هوا و بافت لانه زنبوری روی آنها می شود. رنگ قرمز نیز در قسمت های مختلف مانند خط بالای چراغ های اصلی جلو و قاب گریل(جلوپنجره)، لبه اسپویلر و لیپ جلو، مرکز رینگ ها، قسمت بالایی قاب آینه های جانبی، رکاب کناری، بال عقب و اسپویلر این قسمت دیده می شود.

هوندا برای این محصول خود از رینگ های بسیار باکیفیتی استفاده کرده که از آلومینیومی سری ۶۰۰۰ تولید شده است. این آلیاژ سبک و مقاوم در ترکیب با یک طراحی ساده و کلاسیک منظره زیبایی را شکل داده و البته موجب کاهش ۲٫۱ کیلوگرمی وزن در هر چرخ شده است.

معرفی سیویک تایپ آر جدید

بال عقب نیز یکی دیگر از قسمت های جذاب این خودرو است که ترکیب زیبایی از فیبرکربن و پلی استر قرمز را به نمایش می گذارد. در این قسمت خروج های اگزوز ۳ تایی نیز بخشی از ماجراجویی های اسپرت سیویک محسوب می شود که طرفداران خاص خود را دارد

داخل کابین نیز شرایط مشابهی وجود دارد و رنگ قرمز در بیشتر جزئیات مشاهده می شود. اینجا نیز فیبر کربن و پلی استر قرمز ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد کرده اند.

معرفی سیویک تایپ آر جدید

در قسمت پیشرانه از موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو با ۳۲۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر استفاده شده است. این خودرو طی ۵٫۷ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد. وظیفه توقف این هیولای خیابانی برعهده سیستم ترمز با برند حرفه ای برمبو قرار دارد.

معرفی سیویک تایپ آر جدید

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=17377

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند