معرفی رم 700 مدل 2021

معرفی رم ۷۰۰ مدل ۲۰۲۱ به عنوان وانت سایز کوچک

02:0028۰

تاریخ انتشار:

رم ۷۰۰ مدل ۲۰۲۱ به عنوان یک وانت کوچک برای بازارهای آمریکای جنوبی و مکزیک برای افرادی که بدون نیاز و هزینه برای یک وانت بزرگتر به دنبال حمل وسایل هستند، رونمایی می شود.

اگر ظاهر آن آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که همان فیات استرادا است اما در قسمت جلو سبک متفاوتی دارد.

رم 700

خریداران می توانند بدنه های دو یا چهار درب را برای رم ۷۰۰ انتخاب کنند. وانت دارای محموله ای حداکثر۱,۶۵۳ پوند (۷۵۰ کیلوگرم)،۴۰٫۳۶ فوت مکعب (۱,۱۴۳ لیتر) فضای بار و۸۸۲ پوند (۴۰۰ کیلوگرم) توانایی یدک کشی است.

رم 700

رم ۷۰۰ به تریم هایSLT ، بیگ هورن و لارامی در دسترس است. دو تریم پایین از پیشرانه ۱٫۴ لیتری با توان ۸۴ اسب بخار (۶۲٫۵ کیلووات) استفاده می کنند و در بالاترین تریم یک موتور ۱٫۳ لیتری توربوشارژ با قدرت ۹۸ اسب بخار (۷۲٫۸ کیلووات) استفاده می شود. هر دو موتور به جعبه دنده پنج سرعته دستی که چرخهای جلو را هدایت می کند، متصل می شوند و یک دیفرانسیل با قفل الکترونیکی در دسترس است.

رم ۷۰۰ گرچه با استاندارد های آمریکایی کوچک است اما امکانات رفاهی خوبی را ارائه می دهد. تریم لارامی دارای چراغ های جلوی LED است. در داخل تریم های لارامی و بیگ هورن، یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی هفت اینچی موجود است که از سیستم اپل کارپلی و اندروید اتو بی سیم پشتیبانی می کند.

رم 700

در حال حاضر، هیچ نشانه ای وجود ندارد که FCA قصد دارد رم ۷۰۰ یا فیات استرادا را در ایالات متحده بفروشد.

رم 700

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=16893

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند