رونمایی از کراس اوور الکتریکی فورد موستانگ Mach-E GT

رونمایی از کراس اوور الکتریکی فورد موستانگ Mach-E GT

02:0036۰

فورد به تازگی از کراس اوور الکتریکی موستانگ Mach-E GT در اروپا رونمایی کرد.

در حالی که این مدل برای ما جدید نیست، فورد این رویداد را با برخی جزئیات منحصر به فرد ارائه می دهد – مثلاً چه مدت طول می کشد تا کراس اوور به ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) برسد. تعجب آور نیست که مدت زیادی طول نمی کشد – ۳٫۷ ثانیه برای دستگاه GT دو موتوره.

 

فورد موستانگ Mach-E GT

فورد جزئیات استاندارد “Mach-E” را بیان کرد و اعلام کرد که زمان ۵٫۱ ثانیه ای آن با مدل مدل Y Long Range مطابقت دارد. فورد تجهیزات مدل “استاندارد” را مشخص نکرده است، اما انتظار داریم که این خودروساز در مورد مدل ۲۵۵ اسب بخاری (۱۹۰ کیلووات) صحبت کند که گشتاور ۴۱۷ پوند فوت (۵۶۵ نیوتن متر) را تولید می کند و دارای سیستم چهار چرخ محرک است. فورد ادعا کرد که مدل Mach-E در ۵٫۰ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت (۹۶ کیلومتر در ساعت) می رسد.

فورد موستانگ Mach-E GT

در ماه فوریه، فورد اعلام کرد Mach-E در اروپا با سیستم منحصر به فردی ارائه می شود، اگرچه در آن زمان جزئیات زیادی را عنوان نکرد. فورد در اینجا نیز اختلافات را بیان نمی کند، اگرچه سازنده خودرو GT می گوید ۳۱۰ مایل (۵۰۰ کیلومتر) برد خواهد داشت در حالی که Mach-E استاندارد ۳۳۵ مایل (۵۴۰ کیلومتر) برد دارد. البته توجه داشته باشید که این ارقام براساس چرخه آزمایش WLTP در اروپا است. دامنه مدل در ایالات متحده کمتر است.

فورد موستانگ Mach-E GT

موستانگ Mach-E از اواخر امسال به طور همزمان در ایالات متحده و اروپا به فروش می رسد. با این حال، همه مدل های Mach-E در هنگام رونمایی در دسترس نخواهند بود.

 

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=16314

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند