رائتون سی سی فیس لیفت مدل 2020

رائتون سی سی فیس لیفت مدل ۲۰۲۰؛ سدان جدید چانگان

02:1250۰

تاریخ انتشار:

“رائتون سی سی نسخه فیس لیفت” یکی از محصولات کمپانی چانگان در کاتالوگ فروش ۲۰۲۰ است که در ۵ تریم و در گروه قیمتی ۱۳۴۱۰ تا ۱۸۲۱۴ دلار عرضه می شود. گفتنی است این محصول از سال ۲۰۱۷ روی خط تولید چانگان قرار دارد.

رائتون سی سی فیس لیفت مدل 2020

طراحی

رائتون طراحی زیبایی را ارائه داده است؛ بویژه در قسمت دماغه که چراغ های اصلی وارد گریل(جلوپنجره) شده اند و عناصر کرومی نیز بر زیبایی کار افزوده اند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید چانگان برای این قسمت از الگوی L استفاده کرده و در نهایت بامپر(سپر) نیز عملا با گریل یکپارچه شده است.

در نمای عقب شباهت زیادی به محصولات تویوتا مشاهده می شود اما به هر ترتیب حاصل کار مناسب و کم نقص است. خروجی های اگزوز کرومی یکی از جذاب ترین عناصر نمای عقب هستند.

رائتون سی سی فیس لیفت مدل 2020

رائتون سی سی ۲۰۲۰ از منظر ابعاد برابر با ۴۸۰۰ میلیمتر در طول، ۱۸۲۵ میلیمتر در عرض و ۱۴۶۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.  فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۷۷۰ میلیمتر است. رائتون فیس لیفت در مقایسه با نسخه فعلی بازار برابر با ۲۰ میلیمتر در طول توسعه بیشتری را نشان می دهد.

کابین

فضای داخل کابین کاملا تیره رنگ است و در بخش هایی از آن جزئیات کرومی نیز افزوده شده است. مواد مورد استفاده نیز کیفیت مناسبی دارند و در برخی از قسمت ها دارای بافت نرم هستند. نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی در اندازه ۱۰٫۳ اینچی انتخاب شده و به شکل عمودی(بر کنسول)/تبلتی روی کنسول جلو قرار گرفته است.

یک نمایشگر دیجیتال نیز بین نشانگرهای آمپر قرار دارد. از جمله امکانات کابین می توان به سیستم بهبود کیفیت هوای کابین، دوربین ۳۶۰ درجه و کاهش صداهای اضافی اشاره کرد.

رائتون سی سی فیس لیفت مدل 2020

پیشرانه

در بخش پیشرانه از نمونه ۱٫۵ لیتری ۱۵۴ اسب بخاری با گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر استفاده شده که این مجموعه با یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک یا دستی با توجه به آپشن هماهنگ می شود.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=15477

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند