انفجار پیکاپ دیزلی در تست داینوی ۳ هزار اسب بخاری

انفجار پیکاپ دیزلی در تست داینوی ۳ هزار اسب بخاری

01:23245۰

وقتی هر چیزی را به محدودیت‌های خود برساند شانس نقص وحشتناک در آن افزایش می‌یابد. این ویدئو نشان دهنده‌ی مثال بارز چنین پدیده‌ای است. کمپانی Industrial Injection Diesel Performance به دنبال تولید قوای محرکه‌ای با قدرت ۳ هزار اسب بخاری بوده اما زمانی که پیکاپ مدنظر وارد تست داینو شده تا قدرت تولیدی بررسی شود نتیجه کار یک انفجار وحشتناک بوده است.

این اولین تست داینوی پیشرانه یاد شده نبوده است. عدد ۲۹۲۰ اسب بخار را می‌توان در بخش پایینی نتایج پیشین مشاهده کرد. هدف این شرکت نزدیک شدن به قدرت ۳ هزار اسب بخار بوده و خب واضح است که تست دوباره به همین خاطر انجام شده است.

انفجار پیکاپ دیزلی در تست داینوی ۳ هزار اسب بخاری

در تصویر دیگری می‌توانیم لحظه انفجار پیشرانه را مشاهده کنیم. همان‌گونه که دیده می‌شود بخش بالایی پیشرانه به سمت بالا حرکت کرده و از زیر آن شعله‌ها پدیدار می‌شوند. همه‌چیز در یک چشم بر هم زدن اتفاق می‌افتد

ظاهراً بازوی راننده کمی دچار سوختگی شده اما غیر از آن جراحت دیگری وجود نداشته است. اگرچه شرکت موردبحث پیشرانه پرتوان خود را از دست داده اما احتمالاً نمونه دیگری را خواهد ساخت.

 

با توجه به تصاویر پیشرانه که قبل از انفجار منتشر شده می‌توان گفت این پیشرانه مناسب استفاده روزمره نبوده و شاید شرکت می‌خواسته با آن توانایی‌های مهندسی‌اش را نشان دهد.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=16238

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند