زمان پیش فروش شاهین

اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ساینا کویئیک شاهین + لیست برندگان

04:3416727۰
اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اعلام شد. درباره جزئیات بیشتر درباره طرح پیش فروش سه محصول سایپا در ادامه با ما باشید.

 اسامی برندگان قرعه کشی سایپا  اعلام شد. در طرح پیش فروش سایپا در این مرحله ۳ محصول این خودروساز بزرگ کشور در سبد این دوره قرار گرفت. برندگان قرعه کشی امروز باید طی چند روز آینده مبلغ پیش پرداخت را واریز کنند و منتظر تحویل خودروهایشان در موعد مقرر باشند.

 ثبت نام سه محصول سایپا از ۲۳ تیر به مدت ۲ روز انجام شد. این طرح با عنوان پیش فروش به عرضه ۳ محصول سایپا منجر خواهد شد.

قرعه کشی سه محصول سایپا آغاز شد

قرعه کشی سایپا آغاز شد. در ادامه با ما همراه باشید تا از لحظه به لحظه قرعه کشی مطلع شوید.

 

اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش سایپا

با پایان یافتن قرعه کشی امروز؛ بلافاصله نتایج از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود. به احتمال زیاد به برندگان پیامک ارسال می شود.

لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو شاهین

 

لیست اسامی برندگان قرعه کشی سایپا خودرو کوئیک

 

لیست اسامی قرعه کشی سایپا خودرو ساینا

اطلاعیه سایپا: بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند ، پیش فروش یکساله محصولات گروه سایپا از روز یکشنبه ۹۹/۰۴/۲۹ ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

به روز رسانی – ۲۹ام تیر ماه

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا، به فردا دوشنبه ۳۰ام تیر ماه تغییر یافته و متقاضیان می‌توانند فردا ساعت ۱۰ صبح اسامی برندگان را دنبال نمایند.

 

لیست برندگان به محض انتشار در سامانه فروش سایپا قرار خواهد گرفت و از لینک زیر می توانید نسبت به جستحوی اطلاعات خود برای دیدن نتیجه قرعه کشی اقدام کنید: 

آدرس سامانه فروش شرکت سایپا: https://saipa.iranecar.com

 

کدام خودروها در سبد پیش فروش این دوره هستند؟

در این طرح پیش فروش، خودرو شاهین ، کوییک s. و خودروی ساینا s. عرضه شده است.

محصولات سایپا در طرح پیش فروش خودرو

 

سه خودروی سایپا در این طرح عرضه می‌شود و ثبت نام برای خودرو‌های شاهین، کوییک- اس و ساینا- اس انجام خواهد شد.

 

قیمت پیش پرداخت خودروهای سایپا در طرح پیش فروش چقدر است؟

در این طرح پیش فروش، خودرو شاهین با پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومان و موعد تحویل اسفند ماه ۹۹، کوییک s. با پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۹ و خودروی ساینا s. با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و موعد تحویل دی، بهمن و اسفند ۹۹ عرضه شده بود.

 

قیمت قطعی محصولات این دوره سایپا

طبق آخرین اطلاعاتی که شرکت سایپا در اختیار ما قرار داده است کلیه خودروهایی که در طرح پیش فروش قرار دارند قیمتشان در زمان ارسال دعوتنامه مشخص می شود. یعنی قیمت این ماشین ها قیمت روز شرکت است و باید منتظر قیمت قطعی خودرو در همان بازه ی زمانی باشیم.

 

مهلت واریز پیش پرداخت سایپا

پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت‌نام اولیه متقاضی منتخب‌شده ابطال خواهد شد.

 

 

شرایط ثبت نام در طرح سایپا

در این طرح نیز همه محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در ۴۸ ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

کد پستی متقاضی ثبت‌نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان بوده و در صورتی‌که مشتری حداکثر سه ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

 

چه کسانی نیاز به نام کاربری سایپا ندارند؟

 

متقاضیانی که در خردادماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک ساله نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند و از منتخبان دو طرح مذکور نبوده‌اند، نیازی به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند و منتخبان دو طرح قبلی هم امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.

لینک کوتاه
http://eghtesadeghate.ir/?p=11723

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند